X
Menu
X
colors-2000×50-blur

SEMINAR:  Kuidas hoida enda vaimset tervist?

29.11.2018

Seminari eesmärgiks on tõsta tööandjate esindajate teadlikkust vaimse tervise valdkonna probleemidest ning jagada soovitusi toetuseks, toimetulekuks ning raviks.

SIHTRÜHM: 

kõik huvilised olenemata ametist 

MEETODID: 

loengud ja arutelud

Margus Laurik<br>

Margus Laurik

psühholoog

Margus Laurik on atesteeritud kliiniline psühholoog ja psühhoterapeut. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia bakalaureuse- ja magistriõppe. Ta on läbinud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia täieliku väljaõppe, täiendanud ennast lahenduskeskse lühiteraapia ja pereteraapia vallas. Peamisteks tööülesanneteks olnud noorte ja täiskasvanute psüühika- ning käitumishäirete psühhodiagnostika ning psühhoteraapia.

Ülli Kukumägi<br>

Ülli Kukumägi

koolitaja

Ülli omab 28-aastast eraettevõtlus- ja juhtimiskogemust erinevates valdkondades, viimased seitse aastat tegeleb koolitamise  ning teeb hüpnoteraapiat. Peamised koolitusteemad-, mitteverbaalne ja verbaalne kommunikatsioon, positiivsuse psühholoogia ja mõjutamise kunst, sotsiopaatide käitumismustrid ja kehakeel, valede tuvastamine verbaalsete ja mitteverbaalsete signaalide põhjal. Psühholoogia juurde "sattus" Ülli  aastal 2000, otsides praktilisi lahendusi inimkäitumisega seonduvale ning sellest saati täiendab end pidevalt uusimate inimkäitumisega seonduvate teadusuuringute vallas nii alateadvuse, sõltuvushäirete, ajutegevuse kui mitteverbaalse kommunikatsiooni kohta; hetkel täiendab end hüpnoteraapia valdkonnas. Ta on õppinud nii psühholoogiat, NLP, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoosi, valetamise tuvastamist nii mitteverbaalsete signaalide kui verbaalsete väljendite järgi. Ülli kogemused töös inimestega on talle õpetanud, et suhtlemisoskused ja suhtumine on edu aluseks nii töös kui eraelus ning määravaks inimestevahelises suhtlemises on mitteverbaalne kommunikatsioon, mis "lekitab" meie varjatud suhtumisi ning on suureks abiks patsientide nõustamisel. Hüpnoteraapia aitab kiiresti leida kõigis meis varjatud ressursse ja vabaneda liigsest minevikukoormast.

Programm /

10.00 - 16.30

09.30 – 10.00 Registreerimine ja hommikukohv

10.00- 12.00 Depressioon ja ärevus: tunnuste äratundmine ja toimetulek
Margus Laurik, psühholoog

12.00-12.45 Lõunapaus omalkäel

12.45-14.45 Kuidas tuvastada, kas olete vastastikku sotsiopaadi-psühhopaadiga?
Ülli Kukumägi, koolitaja

14.45-15.00 Kohvipaus

15.00-15.45 Läbipõlemiskunst – ehk kuidas seda mitte osata?
Loore Martma, Tervisekäitumise ja heaolu doktorant ning näitleja

15.45- 16.30 Stress ja kuidas sellest hoiduda - praktiku kogemused
Guido Paomees, koolitaja

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis, ajakavas ja toimumiskohas!

Loore Martma<br>

Loore Martma

Tervisekäitumise ja heaolu doktorant ning näitleja

Loore Martma on lavastaja, näitleja, muusik, teatripedagoog ning andunud psühholoogiahuviline. Oma magistritööga Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikoolis uurib ta stressi, depressiooni ja läbipõlemist. Mitmekülgsed teadmised ja kogemused koolinoorte ning täiskasvanute vaimse tervise teemadel on viinud teda koostöösse projekti Peaasi meeskonnaga, kes korraldavad koolitusi ja loenguid erinevatele vanuse- ja huvigruppidele praktilise psühholoogia teemadel.

Guido Paomees<br>

Guido Paomees

koolitaja

Guido Paomees on koolituste ja konsultatsioonidega aktiivselt tegev olnud üle 13 aasta.  Ta on läbi viinud koolitusi Haabersti Maja Kinnisvarakoolis, koolitusfirmas Vain & Partnerid ja teinud koostööd EBS Juhtimiskoolitus keskusega. Alates 2007. aastast loeb ta EBS-is Professionaalse müügi ja Müügijuhtimise kursust ning juhendab müügi- ja turunduspraktikaid Tallinnas ja Helsingis.

Guido teeb peamiselt ajakasutuse-, enesearengu-, müügi-, teeninduse- ja meeskonnatöö koolitusi ning viib läbi pikemaajalisi ettevõttesiseseid arendusprojekte; seda nii eesti, vene kui inglise keeles.

""
1
Osalejate arv:
Osalejate andmed
Ees- ja perekonnanimiosaleja nr.1
no-icon
Ametosaleja nr.1
no-icon
Ees- ja prekonnanimiosaleja nr.2
no-icon
Amet
no-icon
Ees- ja prekonnanimiosaleja nr.3
no-icon
Amet
no-icon
Ees- ja prekonnanimiosaleja nr.4
no-icon
Amet
no-icon
Ees- ja prekonnanimiosaleja nr.5
no-icon
Amet
no-icon
Arve saaja andmed
Arve saaja nimi
no-icon
Tänava nimi
no-icon
Indeks ja linn
no-icon
Maakond
no-icon
Kontaktisikkui erineb osalejatest
no-icon
Kontaktisiku telefon
no-icon
Lisainformatsioon ja/või küsimused
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Toimumisaeg: 

29. november 2018 kell 10.00-16.30
(6,5 akadeemilist tundi)

Toimumiskoht: Tallinn

Osalemistasu:

Tavapakett a` 199 € + km

Sooduspakett a` 159 €+km

Tavapaketi hind sisaldab: koolituspäeva, kohvipause, paberkandjal koolitusmaterjale, paberkandjal tunnistust

Sooduspaketi hind sisaldab: koolituspäeva, kohvipause, koolitusmaterjale elektrooniliselt, tunnistust elektrooniliselt.

 

Tasumine:

Registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda TK Koolituskeskus OÜ arveldusarvele EE852200221059838112 Swedbank AS.

Loobumine:

Koolitusest loobumise korral palume teatada sellest kirjalikult hiljemalt 09.11. Sellisel juhul tagastatakse 90% osalustasust. Hilisemal teatamisel või mitteilmumisel kuulub arve 100% tasumisele.

Koolitusgrupi mittetäitumisel on meil õigus koolitus ära jätta või edasi lükata. Teavitame osalejaid sellest hiljemalt 7 päeva enne koolitust. Ärajääva koolituse eest tasutud arve makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise koolituse osavõtutasuks. Koolituse edasilükkamisel koolitustasu ei tagastata ja klient registreeritakse automaatselt ümber järgmisse koolitusgruppi. Klient võib alati valida ka teise koolituse.

Lisainformatsioon: 

E-mail: tkkk@tkkk.ee Telefon: +372 677 5090 Mobiil: +372 5192 5090 tkkk.ee