X
Menu
X
colors-2000×50-blur

KOOLITUS-WORKSHOP: Valetab või mitte?

24.05.2018

Oskus "lugeda" emotsioone, dekodeerida näo mikro- ja makroilmeid ning tuvastada valetamist on vajalik nii igale juhile, kui äriinimesele, rääkimata spetsialistidest, kelle igapäevatöö eeldab potensiaalsete pettuste/valede tuvastamist.

SIHTRÜHM: 

kõik huvilised olenemata ametist

MEETODID: 

loengud ja arutelud

Workshopi töökeelteks on eesti keel (Ülli Kukumägi) ja inglise keel (Aaron Garner). Vajadusel on võimalik saada sünkroontõlge inglise keelele.

Ülli Kukumägi

Ülli Kukumägi

koolitaja/nõustaja

Ülli Kukumägi on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni lektor/koolitaja/nõustaja, kes on õppinud nii psühholoogia erinevaid valdkondi, kui ka kehakeelt erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. ka Paul Ekman International Groupis näoilmete dekodeerimist, emotsioonide "lugemist" ja valetamise tuvastamist. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad.

Aaron Garner

Aaron Garner

EIA Groupi juht

Aaron Garner on EIA Groupi juht, pikaajalise kogemusega koolitaja/treener/lektor, kes viib läbi EIA Group's BAII programmi (Behavioural Analysis and Investigative Interviewing), mis on mõeldud spetsialistidele (uurijad, julgeoleku eksperdid, jt.) aitamaks tuvastada valetamist. Aaronil on pikaajaline koostöö politsei, prokuratuuri, eriväeosadega, European Intelligence Servicega, lennujaamade turvaüksustega, jt. analoogsete üksustega nii USA-s, Kesk-Idas kui Euroopas. Ta on üks vähestest Paul Ekman International Group`i poolt sertifitseeritud treeneritest ja FACS kodeerijatest.

Programm /

9.30 - 13.30

09.00 – 09.30 Registreerimine ja hommikukohv

09.30-11.30 Valetab või mitte?
Lektor: Ülli Kukumägi ja Aaron Garner 

  • Kuidas dekodeerida emotsioone näo mikro- ja makroilmete abil, mille õpetamisel kasutame Paul Ekman Group`i poolt 40 aastase teadusliku uurimustöö baasil koostatud unikaalset vidotreeningprogrammi
  • Kuidas tuvastada valetamist käitumise tasandil läbi viie erineva kommunikatsiooni kanali, mida kasutame suhtluses ning missuguseid signaale selleks jälgida

11.30-12.10 Kohvipaus

12.10-13.30 Koolitus jätkub

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis, ajakavas ja toimumiskohas!

""
1
Osalejate arv:
Osalejate andmed
Ees- ja perekonnanimiosaleja nr.1
no-icon
Ametosaleja nr.1
no-icon
Ees- ja prekonnanimiosaleja nr.2
no-icon
Amet
no-icon
Ees- ja prekonnanimiosaleja nr.3
no-icon
Amet
no-icon
Ees- ja prekonnanimiosaleja nr.4
no-icon
Amet
no-icon
Ees- ja prekonnanimiosaleja nr.5
no-icon
Amet
no-icon
Arve saaja andmed
Asutus/ettevõte
no-icon
Postiaadress
no-icon
Indeks ja linn
no-icon
Maakond
no-icon
Kontaktisikkui erineb osalejatest
no-icon
Kontaktisiku telefon
no-icon
Lisainformatsioon ja/või küsimused
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Toimumisaeg: 

24. mai 2018 kell 09.30-13.30
(5 akadeemilist tundi)

Toimumiskoht:
Viru konverentsikeskus, Tallinn

Osalemistasu:

Tavapakett a` 299 € + km,

Tavapaketi hind sisaldab: loenguid 5 akadeemilist tundi, kohvipause, paberkandjal koolitusmaterjale ja soovi korral koolitustõendit koolituse läbimise kohta.

 NB! Registreerumisel palume märkida, kui soovite sünkroontõlget inglise keelest eesti keelde.

Tasumine:

Registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda TK Koolituskeskus OÜ arveldusarvele EE852200221059838112 Swedbank AS.

Loobumine:

Koolitusest loobumise korral palume teatada sellest kirjalikult hiljemalt 02.05. Sellisel juhul tagastatakse 90% osalustasust. Hilisemal teatamisel või mitteilmumisel kuulub arve 100% tasumisele.

Koolitusgrupi mittetäitumisel on meil õigus koolitus ära jätta või edasi lükata. Teavitame osalejaid sellest hiljemalt 7 päeva enne koolitust. Ärajääva koolituse eest tasutud arve makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise koolituse osavõtutasuks. Koolituse edasilükkamisel koolitustasu ei tagastata ja klient registreeritakse automaatselt ümber järgmisse koolitusgruppi. Klient võib alati valida ka teise koolituse.

Lisainformatsioon: 

E-mail: tkkk@tkkk.ee Telefon: +372 677 5090 Mobiil: +372 5192 5090 tkkk.ee