X
Menu
X

23.04.19 – HARIDUSTÖÖTAJATE KOOLITUSSEMINAR: Koostöö olulisemad edutegurid!

colors-2000×50-blur

HARIDUSTÖÖTAJATE KOOLITUSSEMINAR: Koostöö olulisemad edutegurid!

23.04.2019

Seminar annab õpetajatele jt haridustöötajatele täiendavaid teadmisi, kuidas teadmised positiivsest psühholoogiast ja oma persoonibrändi teadlikust kujundamisest teid õpetajana aidata saavad.
Kui soovime olla edukad, siis peab meil olema meeskond, kellega koos eesmärke saavutada. Jagame nippe, kuidas koos õpilaste, kolleegide ja lastevanematega viljakat meeskonnatööd teha, sest vaid koostöös peitub jõud!

SIHTRÜHM: 

Haridusasustuste töötajad, sh õpetajad, koolijuhid, lasteaiakavatajad ja – pedagoogid, samuti karjäärinõustajad, koolide sotsiaaltöötajad ning psühholoogid

MEETODID: 

loengud ja arutelud

Signe Ventsel

Signe Ventsel

Brandmoon OÜ juhataja, persoonibrändi ja eneseturunduse teema koolitaja

Dr Mihkel Mardna on Eestis enim tunnustatud ortopeede ning artroskoopia– ja sporditraumatoloogia spetsialiste. Lisaks kuulub ta organisatsiooni ISAKOS (International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine), mille aktiivliige on ta alates 2002. aastast. Dr Mardna on tuntud veel kui Eesti profisportlaste spordiarst ja nõustaja.

Jaana Susanna Liigand-Juhkam

Jaana Susanna Liigand-Juhkam

koolitusfirma Arikano juhataja, coach ja psühholoog

Jaana Liigand on õppinud Rotary stipendiumiga militaarkallakuga North Georgia College & State University’s USA-s, kaitsnud magistrikraadi ärijuhtimises Estonian Business School´is aastal 2003 ning psühholoogias Tartu Ülikoolis 2012. aastal. Ajavahemikus 2013-2014 täiendas Jaana end Erickson College lahenduskeskse coaching’u programmis. Jaana on töötanud lepingulise õppejõuna erinevates ülikoolides ning teinud koolitajana koostööd paljude ettevõtetega nii avalikust- kui ka erasektorist. Tema valdkonda kuuluvateks teemadeks on juhtimine, meeskonnatöö, kommunikatsioon, emotsionaalne andekus, enesemotivatsioon, toimetulek stressiga, konfliktide lahendamine, läbirääkimisoskused ja avalik esinemine. Jaana on töötanud Välisministeeriumis, täiendanud ennast Reporterikoolis ajakirjanduse valdkonnas ning teinud erialast kaastööd ajalehele Äripäev ning ajakirjale Director. Koostanud Äripäeva raamatu “Ettevõtte riskid” ning koos A.Virovere ja R.Alasega käsiraamatu ”Organisatsioonikäitumine” (2005, 2008). Samuti on Jaana PARE Personalijuhtimise käsiraamatu (2007) koolituse peatüki koostaja ning kaasautor. Meie lektorile omistati 2008. aastal täiskasvanute koolitaja Andragoog IV (alates 2013 EKR täiskasvanute koolitaja, tase 7) kutsekvalifikatsioon, samuti on ta valitud Tallinna Ülikooli Täiendkoolituskeskuse Aasta Koolitajaks 2008. Jaana on koostöös erinevate partneritega läbi viinud nii avalikke koolitusi kui sisekoolitusi organisatsioonidele.

Programm /

10.00-16.00

9.30 – 10.00 Registreerimine ja tervituskohv

10.00 – 11.30 Ka õpetaja on bränd, mida tuleb teadlikult luua!
Lektor: Signe Ventsel

11.30 – 11.45 Kohvipaus

11.45 – 13.00 Koostöö olulisimad edutegurid pedagoogidele!
Lektor: Jaana Susanna Liigand-Juhkam

13.00 – 13.45 Lõunapaus

13.45 – 14.45 Koostöö olulisimad edutegurid, loeng jätkub
Lektor: Jaana Susanna Liigand-Juhkam

14.45-16.00 Kuidas positiivse psühholoogia põhitõed Sind õpetajana aidata saavad?
Lektor: Voldemar Kolga

 

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi seminari programmis, ajakavas ja toimumiskohas!

Voldemar Kolga

Voldemar Kolga

Tallinna Ülikooli emeriitprofessor

Voldemar Kolga on õpetanud psühholoogiat endises TPÜs, praeguses Tallinna Ülikoolis, tegelenud uurimustega ja teinud psühholoogia-alaseid koolitusi ning olnud aktiivne ajakirjanduses, raadios ja televisioonis. Inimese, sh iseenda paremaks mõistmiseks on ta palju reisinud ja ennast täiendanud. Kaks semestrit õpetas ta psühholoogiat Friendsi Ülikoolis tänu Fulbrighti stipendiumile, mis oli hea isiklik väljakutse. Teadlase karjääri alustas õppimisvõime uurimisest. Hiljem sai tuntuks kognitiivsete stiilide uurijana üle kogu NSVLi. Uute aegade saabumisega huvitus identiteedi ja maskuliinsuse muutumisest. Inimestes hindab kõige rohkem julgust olla loov ja innovaatiline konservatiivses maailmas.

""
1
Osalejate arv:
Osalejate andmed
Arve saaja andmed
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Toimumisaeg: 

23. aprill 2019 kell 10.00-16.00
(6 akadeemilist tundi)

Toimumiskoht:
Tallinn

Osalemistasu:

Tavapakett a` 199 € + km, sooduspakett a` 139 € + km

Tavapaketi hind sisaldab: konverentsipäeva, kohvipause, lõunasööki, koolitusmaterjale, paberkandjal tunnistust

Sooduspaketi hind sisaldab: koolituspäeva, kohvipause, koolitusmaterjale elektrooniliselt, tunnistust elektrooniliselt.

Tasumine:

Registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda TK Koolituskeskus OÜ arveldusarvele EE852200221059838112 Swedbank AS.

Loobumine:

Koolitusest loobumise korral palume teatada sellest kirjalikult hiljemalt 10.04. Sellisel juhul tagastatakse 90% osalustasust. Hilisemal teatamisel või mitteilmumisel kuulub arve 100% tasumisele.

Koolitusgrupi mittetäitumisel on meil õigus koolitus ära jätta või edasi lükata. Teavitame osalejaid sellest hiljemalt 7 päeva enne koolitust. Ärajääva koolituse eest tasutud arve makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise koolituse osavõtutasuks. Koolituse edasilükkamisel koolitustasu ei tagastata ja klient registreeritakse automaatselt ümber järgmisse koolitusgruppi. Klient võib alati valida ka teise koolituse.

Lisainformatsioon: 

E-mail: tkkk@tkkk.ee Telefon: +372 677 5090 Mobiil: +372 5192 5090 tkkk.ee